WOODLAND a KRNJEVAC

Má vaše firma obchodní partnery, kterých si vážíte? Chcete potěšit schopné zaměstnance něčím exkluzivním a navíc zdraví prospěšným?

Pak je tu náš med právě pro vás.

Medy WOODLAND a KRNJEVAC jsou superpotravina, jejíž lahodná chuť a příjemná vůně uspokojí i toho nejnáročnějšího gurmána. O blahodárných účincích kvalitního, čistě přírodního medu ani nemluvě. Nevěřte mýtům o tom, že nejzdravější a nejkvalitnější je pro vás pouze med od včel z vašeho okolí, a ten „z dovozu“ nedokáže vaše tělo správně využít. To možná platí o medech z nektaru tropických rostlin, ale rozhodně ne o medu evropském. Právě naopak. Zárukou nejvyšší kvality a čistoty našeho medu, jsou přirozené přírodní podmínky, ve kterých ho včely vyrábějí, a které poskytují včelám dostatek zdravého přírodního nektaru a pylu, nezasaženého intenzivním zemědělstvím. Tyto podmínky je v mnoha průmyslových zemích, včetně České republiky, stále těžší dosáhnout.

Proto je srbský med považován za nejkvalitnější i v medařsky nejnáročnějších zemích, jakými jsou Japonsko, Norsko nebo bohaté státy Perského zálivu. Obzvláště ceněný je akátový med, který téměř nekrystalizuje. Proto se hojně používá k nakládání různých semen a ořechů. Neméně ceněný, především v lidovém léčitelství starých Slovanů, je lipový med. Nejen děti ocení náš krémový med, který vzniká při procesu řízené krystalizace z toho nejkvalitnějšího květového medu, nekrystalizuje a zůstává stále výborně roztíratelný. Květový med je doslova zásobníkem životní energie.

Každopádně při koupi jakéhokoliv medu značky WOODLAND nebo KRNJEVAC máte naprostou jistotu, že kupujete a konzumujete jen a pouze čistý, přírodní med, bez jakýchkoli dodávaných znehodnocujících přísad nebo chemických látek. Tento med se navíc zpracovává a plní velice šetrnou metodou a za takové teploty, která zaručuje, že jeho kvalita je naprosto stejná jak v úlu, tak v přepravní dóze. Pod zlato-černou etiketou KRNJEVAC, najdete skutečný black label mezi prodávanými medy. Med pochází od včelařů s ekologicky šetrnými chovy, umístěnými zcela mimo oblasti s intenzivním zemědělstvím. Svou chemickou čistotou odpovídá produktům BIO, a svou chutí se řadí mezi to nejlepší, co svět medu zná.

Dopřejte svým zaměstnancům a váženým obchodním partnerům tu nejvyšší kvalitu, ten největší gurmánský zážitek – med WOODLAND.

Vlastníte hotel, restauraci, čajovnu, a záleží vám na tom, aby vaši hosté a zákazníci dostali k čaji nebo kávě přírodní a zdravé sladidlo výborné chuti? Jestliže ano, máme pro vás v nabídce akátový, smíšený tmavý nebo květový světlý med ve speciálním, jednorázovém balení. Med se má do nápoje aplikovat při teplotě nižší než 42°C. Pouze tak si zachovává všechny své zdraví prospěšné účinky. Akátový med má navíc prakticky nulovou tendenci ke krystalizaci, což zaručuje, že si i při velmi dlouhém skladování zachovává tekutost a průhlednost, což umožňuje snadnou aplikaci do nápojů.

Udělejte vše pro pohodu a spokojenost vašich hostů i při tak triviální záležitosti, jako je pití čaje a kávy. Objednejte si akátový nebo tmavý, smíšený med v praktickém, jednorázovém balení po 25 gramech, to vše za velice zajímavou cenu.