WOODLAND - medy nejvyšší jakosti


Jestliže máte zájem koupit skutečně kvalitní med, medy WOODLAND a KRNJEVAC jsou tu pro Vás!

Nabízíme pouze ty nejkvalitnější medy, původem ze Srbska. Všechny druhy medu WOODLAND a KRNJEVAC jsou přísně laboratorně testovány v mezinárodní laboratoři QSI v německých Brémách, a splňují ty nejpřísnější, evropské a české normy. Vedle absolutní čistoty a kvality, se naše medy vyznačují vynikající chutí a velmi příjemnou vůní, což z jejich konzumace dělá exkluzivní, gurmánský zážitek. Vlastnosti a chuť našich medů proto oceňují i ti nejnáročnější zákazníci po celém světě, včetně medových velmocí typu Japonska, Norska, USA a nejbohatších států Perského zálivu.
Kdo jednou ochutná náš med, zůstane mu navždy věrný!

WOODLAND: V naší nabídce najdete pět základních druhů medu. Dva tzv. jedno druhové – akátový a lipový, a tři smíšené. Květový světlý, květový krémový a smíšený tmavý. Není totiž pravda, že med je jen jeden. Vhodným použitím toho správného medu, dosáhnete maximalizace jeho blahodárných účinků na váš organismus.

Všechny medy dodáváme v balení 250, 500 a 720 gramů, výhradně ve zdravotně nezávadných, skleněných dózách se šroubovacím uzávěrem, opatřeným pečetí garantující jejich nejvyšší jakost. Med květový-světlý, nabízíme i v balení 950g.

Díky atestům potvrzeným renomovanými mezinárodními laboratořemi QSI v německých Brémách, máte u medu WOODLAND, 100% jistotu, že si pochutnáváte na tom, co je deklarováno na etiketách.