E-shop


Jestliže máte zájem koupit skutečně kvalitní med, jste na správném místě!

Nabízíme pouze ty nejkvalitnější medy, původem ze Srbska. Všechny druhy medů jsou přísně laboratorně testovány v mezinárodní laboratoři v německých Brémách, a splňují ty nejpřísnější, evropské a české normy. Vedle absolutní čistoty a kvality, se srbské medy vyznačují vynikající chutí a velmi příjemnou vůní, což z jejich konzumace dělá exkluzivní, gurmánský zážitek. Vlastnosti a chuť srbských medů proto oceňují ti nejnáročnější zákazníci po celém světě, včetně medových velmocí, Japonska, Norska, USA a nejbohatších států Perského zálivu.

Kdo jednou ochutná srbský med, zůstane mu navždy věrný!

Vedle kvality medu jako takového, dbáme i na kvalitu našich služeb, především balení a přepravy.

Med balíme výhradně do skleněných, silnostěnných dóz, které při přepravě chráníme před poškozením bezpečnostní velkoobjemovou bublinkovou fólií. Každá dóza je opatřena patentním víčkem s pečetí, která garantuje, že med v dóze je shodný s medem, který vyprodukovaly včely v úlu. Zachování absolutní přírodní čistoty medu, je pro srbské včelaře a obchodníky věcí profesní a osobní cti.

Kromě medu nabízíme i přírodní včelí produkty, ve kterých jsou příznivé účinky medu na lidský organismus znásobeny přidáním mateří kašičky, propolisu nebo pylu. I zde platí, že vše je podřízeno kvalitě a absolutní přírodní čistotě.

 

Zákonné informace

Tyto internetové stránky používají soubory cookie.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.